Zima

Zaveďme aspoň v zimě ranní rituál – sklenici vody s citrónem. Nastartuje náš metabolismus a má i spoustu dalších účinků....

Jablko je to vitamínová bomba plná antioxidantů a zdroj velkého množství minerálních látek – a my ho máme všichni na dosah po celý rok. Tak proč pro něj doběhnout do kuchyně...

Určitě ano - to, co jíme, ovlivňuje naše zdraví, odolnost i psychickou pohodu. Existují potraviny, které naše zdraví a pohodu ovlivňují.
Pojďme se podívat na některé z nich.

Máme tu zimu a s ní i regulaci váhy pro toto období:

Podzim a zima znamenají pro mnoho lidí tradiční období přibývání na váze.
Pomůžeme Vám najít nejlepší způsob, jak zbavit organismus nadbytečného tuku a doplníme i pár rad, jak vhodně připravovat pokrmy v zimě a jakým druhům dát přednost.

Dnes Vám přinášíme tipy, které můžete zítra vyzkoušet a zdravě pohostit Vaši rodinu či známé. Už odzvonilo klasickým chlebíčkům z veky a majonézovému salátu. Pojďte se inspirovat a zkuste všechny mile překvapit.

Po Vánocích je třeba určitě malinko jídlo odlehčit. Ale přichází ještě Silvestr, který však nemusí být vůbec o přejídání se.

Novoroční předsevzetí - ano či ne?
Nástup nového roku je z pohledu „magičnosti“ signálem pro změnu velmi silným. Jak ale udržet svou motivaci?

Také se sami sebe ptáte: Mám pádný důvod změnit svůj životní styl? V tomto článku můžete nějaký ten Váš nejdůležitější důvod najít a uvědomit si klady a zápory svého rozhodnutí.

Už jsme se seznámili s pár pravidly, jak připravit vánoční cukroví zdravěji, dnes pár dní před Štědrým dnem, jsou tu rady, jak mít i vánoční jídlo trošku zdravější.
Je zbytečné ze svého jídelníčku zcela vypouštět typické vánoční pokrmy. Co by to pak bylo za Vánoce! Důležité ale je, v jakém množství a jak často tato jídla konzumujeme.
Vánoce nejsou pouze o jídle, a už vůbec nemusí být o jídle nezdravém. Přinášíme Vám tipy, jak vánoční menu odlehčit.

Chcete se letošní Vánoce stravovat trošku zdravěji?

Není třeba dělat nějaká radikální řešení. V tomto článku Vám nabídneme pár tipů, jak nenápadně ozdravit některé druhy cukroví.

Je to možnost, jak se vyhnout surovinám, které nejsou pro naše zdraví moc vhodné. Není to nic složitého a vaše tělo vám za to poděkuje.

 

Přihlásit se k odběru RSS - Zima