Najčastější dotazy

Jak objednat jídelníčky?

V sekci STRAVOVACÍ PRINCIPY si vyberte stravovací princip, který chcete vyzkoušet. Po rozkliknutí můžete vybrat fázi, kterou chcete objednat.
Doporučujeme Vám objednat si na začátek první fázi, která je ZDARMA a stravovací princip vyzkoušet.

Jak po objednávce získám jídelníčky?

Hned jak vyplníte objednávku na 1. fázi ZDARMA, jsou Vám k dispozici jídelníčky (čtverečky s čísly pod názvem 1. fáze). V příloze jednotlivých dní najdete jídelníčky v PDF.
U placených verzí po zaplacení získáte přístup k jednotlivým dnům v zaplacených fázích, a pak je to již stejně jako u 1. fáze, najdete přílohu v PDF pod jednotlivými dny.

Co když chci individuální přístup?

Není problém, stačí objednat některý z individuálních programů, které nabízíme – osobní jednorázová konzultace, dlouhodobé individuální programy, individuální konzultace (osobní, emailem, Skype). Všechny možnosti a podrobnosti můžete najít v sekci SLUŽBY.

Co mám dělat pokud mám nějaké nesnáze?

Rádi Vám poradíme a pomůžeme. Stačí nás kontaktovat přes náš chat, email nebo telefon.

V čem jsme jiní?

  • Vycházíme z běžně dostupných potravin.
  • Můžete si vybrat mezi hotovými konkrétními jídelníčky (instrukce co a jak dělat, z pohodlí domova) nebo individuální spoluprácí.
  • Během projektu dostanete jako bonus informace o zdravé výživě.
  • Neustálá podpora a diskuze.
  • Vždy jídelníčky na vyzkoušení zdarma.
  • Dlouhodobé výsledky ne nějaké „diety“.

Co je Nedělní kavárna?

Vytvořili jsme pro Vás diskuze na aktuální téma. Každý týden volíme jedno téma. Online diskuze začíná vždy v neděli od 19. hodin, ale můžete se zapojit kdykoli Vás zaujme nějaké téma. Diskuze je dostupná kdykoli po jejím zveřejnění. Najdete ji v části DISKUZE.

Jaké máte zkušenosti?

Pavla Rejnková Marková – „Fitness a zdravé výživě se věnuji již 22 let.“

Mgr. Martina Vrbická – „Bývala jsem „oplácaná holčička“ už od malička, ale koncem základní školy jsem si řekla, že je třeba s tím něco začít dělat, a tak jsem se začala zajímat o zdravou výživu... a zhubla jsem jen změnou jídelníčku asi 10 kilo. A od té doby jsem se rozhodla zůstat v tomto super světě zdravé stravy a životního stylu.“
Výživovému poradenství s individuálními klienty se věnuji od roku 2011. Ve své práci a při tvoření jídelníčků kladu hlavní důraz na používání běžně dostupných potravin, ne nějakých výživových doplňků."

Jak jsou sestaveny hotové jídelníčky, když každý má jinou potřebu příjmu a jiný výdej energie?

Jídelníčky jsou sestaveny na běžný příjem a potřebu energie většiny klientů. Každý stravovací princip je něčím specifický (např. dostatek živin pro maminku a miminko, „vlnění“ v příjmu živin a mnoho dalšího).
Pokud ale chcete pomoc přímo s Vašim jídelníčkem stačí využít naších individuálních služeb (Všechny možnosti a podrobnosti můžete najít v sekci SLUŽBY.).