Sacharidové vlny (proteinová dieta)

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet tento stravovací princip, máte zde k dispozici 7 dnů sacharidových vln zdarma, k vyzkoušení.  Za těchto 7...
Zdarma
Pokud jste se rozhodli ke koupi všech fází sacharidových vln, můžete tak učinit zde. Po zaplacení Vám budou zpřístupněny všechny fáze. Děkujeme...
2 000,00 Kč

Proč nehladovět?

Tento stravovací režim je založen na přirozených procesech, ke kterým dochází v těle.
Naše tělo si velice rychle zvyká na jakýkoliv redukční režim, protože pokud omezíme přísun zásob energie, tělo se „přepne do úsporného režimu“, šetří, ukládá si zásoby na horší časy, zpomalí metabolismus, a velkou část toho, co přijme, uloží do tukových zásob „na horší časy.“
Váha přestane klesat, tělo stagnuje a stávkuje. Toto jistě všichni známe z vlastní zkušenosti. Opustí nás nadšení a začneme znovu jíst tak jako předtím, ale tělo, které je „zpomalené a čeká na horší časy“ si všechno zase jen uloží do zásoby a máme tu ten známý jojo efekt plus další kilogramy navíc.

Jak náš princip funguje?

Sacharidové vlny, někdy též nazývány proteinovou dietou, jsou podle odborníků jednou z nejúčinnějších metod redukce váhy. Běžná je tato dieta pro kulturisty před závody, při jejím přesném dodržení je účinná na každého. Takže pokud potřebujete nebo chcete rychle zhubnout, je tento princip určený právě pro Vás.

Námi navrhovaný režim ale využívá jakéhosi „oklamání“ těla, kdy budeme „vlnit“ s množstvím přijatých sacharidů. Sacharidy jsou pro naše tělo hlavním palivem, proto budeme cyklovat právě s nimi, aby si tělo nezvyklo na jejich nízký příjem.
Protože ale chceme hubnout hlavně ten nevzhledný tuk, musíme zachovat výživu pro svalovou hmotu – takže využijeme poměrně vysokého příjmu bílkovin. Touto metodou dosáhneme efektivnějšího spalování tuků a roztočíme metabolismus na plné obrátky.

A jak dál?

Tento stravovací princip je nejúčinnější ze všech.
Pokud po 100 dnech přestanete a dále zařadíte optimální nutričně vyváženou stravu, ztracené kilogramy se Vám vůbec nemusí vrátit.
Pro Vaši motivaci jsme Vám připravili také nějaké fotografie, které jsme našli na netu, abyste uvěřili, že to skutečně funguje, a že můžete vypadat jakkoliv si budete přát. První krok je na Vás. Stačí pokud využijete našich jídelníčků. Nemusíte si nic sestavovat a počítat sami.

Foto 1, Foto 2, Foto 3 

Vyzkoušejte si jídelníčky ZDARMA.

Nejste v tom sami

Aby pro Vás bylo jakékoliv dietní omezení příjemné, máme pro Vás připravené velké množství článků, podpor a odměn, můžete s námi diskutovat na různá témata v On-line kavárně.

Máme pro Vás odměnu

Kdo úspěšně ukončí stravovací princip Sacharidové vlny  a podělí se s námi o svůj úspěch na emailu: info@nutricniordinace.cz, dostane SLEVU 50% na další stravovací princip, který si u nás zakoupí.

Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.

 

Bylo a bude nám ctí s Vámi spolupracovat.

Vaše Nutriční ordinace