Jídelníčky pro pracující ve směnném provozu - 12-ti hodinové směny

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet tento stravovací princip, máte před sebou 3 dny Jídelníčků pro ranní směnu na vyzkoušení ZDARMA. ...
Zdarma
Chcete pro sebě něco udělat i při noční směně? Noční směny jsou opravdu těžké a tělu dávají docela zabrat. Vyváženým jídelníčkem mu...
Zdarma
Skvěle, toto je to nejlepší - můžete využít výhod obou směn a získat kompletní soubor jídelníčků, které jsme pro Vás vytvořili. Bude to moc fajn....
850,00 Kč

Tento stravovací princip je určen pro všechny pracující na 12-ti hodinové směny, kteří chtějí jíst zdravě.
Chtějí si nastavit nějaký pravidlný režim jídel.
A chtějí zhubnout a nedaří se jim směny skloubit s redukcí přebytečných kilogramů. 

Jídelníčky jsou doplněny i tipy, jak si vytvořit svou "domácí krabičkovou dietu", jak vydržet až do koncejak se poprat s motivací a mnoho dalšího.

Pro koho je princip určen?

Práce na směny je velmi náročná a moc našemu tělu nesvědčí, ale pokud nastavíte pravidelný režim, budete snášet změny mnohem lépe. 
Poradíme Vám i s redukcí kilogramů při práci na směny - nastavíme pravidelný režim, který je pro redukci přebytečných kil nejdůležitější. Shoďte kila díky malým změnám jídelníčku.
Určitě máte dost svých povinností a nemáte čas na tvorbu jídelníčků, proto jsme sestavili vhodné jídelníčky právě pro Vás. Dostanete KONKRÉTNÍ jídelníčky i s návrhy časů, kdy jído sníst, nic nemusíte počítat.

Ke každé fázi, což je jedna směna, máte k dispozici jídelníčky na vyzkoušení ZDARMA.

Jak náš princip funguje?

Jednoduše. Hlavně vytvoříme pravidelný stravovací režim, který je snadné dodržovat i při směnách.

Časy jednotlivých jídel jsou přizpůsobeny, tak aby Vám co nejvíce vyhovovaly, pokud máte režim jiný, stačí si je upravit podle sebe.

Jídelníčky jsou sestaveny na:

  • ranní směna - 6:00 - 18:00
  • noční směna - 18:00 - 6:00

Pamatujte ale, že správná strava tvoří 70% úspěchu při shazování nadbytečných kilogramů. Je vhodné doplnit jídelníček ještě pohybem.

 

A co dál?

První krok je na Vás. Stačí pokud využijete našich jídelníčků. Nemusíte si nic sestavovat a počítat sami.
Vyzkoušejte si jídelníčky ZDARMA - ZDE.

Nejste v tom sami

Ani v tomto principu na to nejste sami.
Chceme, aby pro Vás byla úprava jídelníčku příjemná a dodala Vám energii, proto se nebojte nás kontaktovat s případnými dotazy a problémy.
Máme pro Vás připravené velké množství článků a podpor, můžete s námi diskutovat na různá témata v On-line kavárně.

Odměna Vás nemine

Kdo úspěšně ukončí stravovací princip Jídelníčky pro pracující ve směnném provozu - 12-ti hodinové směny  a podělí se s námi o svůj úspěch na emailu: info@nutricniordinace.cz, dostane SLEVU 50% na další stravovací princip, který si u nás zakoupí.

Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.

 

Budeme se na Vás a Vaše výsledky moc těšit.

Tým Nutriční ordinace