Jídelníčky pro kojící maminky

Tato fáze je určena pro stravování v šestinedělí. V této fázi najdete stanovený režim Jídelníčků pro kojící maminky. Máte před sebou 42 dnů...
690,00 Kč
V této fázi najedete další čast Jídelníčků pro kojící maminky. Máte před sebou dalších 42 dnů vyvážených pestrých jídelníčků a...
690,00 Kč
I v této fázi najedete další čast Jídelníčků pro kojící maminky. Máte před sebou dalších 42 dnů vyvážených pestrých jídelníčků a...
690,00 Kč
I v této fázi najedete další čast Jídelníčků pro kojící maminky. Máte před sebou dalších 42 dnů vyvážených pestrých jídelníčků a...
690,00 Kč
Skvěle, toto je to nejlepší - můžete získat kompletní soubor jídelníčků, které jsme pro Vás vytvořili a všechny doplňkové informace....
2 500,00 Kč

Jak náš princip funguje?

Chcete svému děťátku a sobě dopřát dostatek zdraví prospěšných látek? 

Vhodnou stravou při kojení spojíte příjemné s užitečným. Vy nebudete zbytečně přibývat na váze a miminko bude dobře zásobeno živinami.

Jídelníček kojících maminek by měl být pestrý a vyvážený tak, aby strava při kojení zajistila dostatek sacharidů, bílkovin, tuků, vitamínů a minerálních látek, proto jsme vytvořili jídelníčky vhodné přímo pro kojící maminky.

Základem stravy v období kojení je jíst často a vybírat si kvalitní výživné potraviny. Naše jídelníčky obsahují 7 jídel, abyste jedla menší porce častěji během dne a dodávala výživné látky svému tělu postupně.
Zároveň jsou jídeníčky navrženy, tak abyste dodala Vašemu tělu i miminku dostatek živin - sacharidů, bílkovin, tuků, vitamínů a minerálních látek.

Při se stavování jídelníčků s obecnými radami z internetu se často stane Váš jídelníček jednotvárný, proto jsme vytvořili konkrétní jídelníčky s mnoha různámi jídly a s konkrétními recepty a popisy, co a jak dělat.
Zaroveň jsou jednotlivé dny doplněný o zajímavé články a informace o zdravém stravování právě v období kojení.

A jak dál?

První krok je na Vás. Stačí pokud využijete našich jídelníčků. Nemusíte si nic sestavovat a počítat sami.
Vyzkoušejte si týden ZDARMA - ZDE

Nejste v tom sami

Aby pro Vás byla jakékoliv úprava stravování příjemná, máme pro Vás připravené velké množství článků, můžete s námi diskutovat na různá témata v On-line Kavárně a kontaktovat nás s dotazy. Rádi Vám poradíme.

Máme pro Vás odměnu

Kdo úspěšně ukončí stravovací princip Jídelníčky pto kojící maminky  a podělí se s námi o svůj úspěch na emailu: info@nutricniordinace.cz, dostane SLEVU 50% na další stravovací princip, který si u nás zakoupí.

Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.

 

Bylo a bude nám ctí s Vámi spolupracovat.

Vaše Nutriční ordinace