Projekt - Jídelníčky pro kojící maminky - UKONČEN

Chcete svému děťátku a sobě dopřát dostatek zdraví prospěšných látek? 

Vhodnou stravou při kojení spojíte příjemné s užitečným. Vy nebudete zbytečně přibývat na váze a miminko bude dobře zásobeno živinami.

Jídelníček kojících maminek by měl být pestrý a vyvážený tak, aby strava při kojení zajistila dostatek sacharidů, bílkovin, tuků, vitamínů a minerálních látek, proto jsme vytvořili jídelníčky vhodné přímo pro kojící maminky.

Jak náš princip funguje?

Základem stravy v období kojení je jíst často a vybírat si kvalitní výživné potraviny. Naše jídelníčky obsahují 7 jídel, abyste jedla menší porce častěji během dne a dodávala výživné látky svému tělu postupně.
Zároveň jsou jídeníčky navrženy, tak abyste dodala Vašemu tělu i miminku dostatek živin - sacharidů, bílkovin, tuků, vitamínů a minerálních látek.

Při se stavování jídelníčků s obecnými radami z internetu se často stane Váš jídelníček jednotvárný, proto jsme vytvořili konkrétní jídelníčky s mnoha různámi jídly a s konkrétními recepty a popisy, co a jak dělat.
Zaroveň jsou jednotlivé dny doplněný o zajímavé články a informace o zdravém stravování právě v období kojení.

Více informací včetně cen k tomuto stravovacímu principu, který v Projektu používáme najdete v sekci Stravovací principy - Jídelníčky pro kojící maminky.

Velký důraz klademe na Vaše zdraví, tak bychom byli rádi, kdybyste si pročetli také indikace a kontraindikace. 

Jak se do Projektu přihlásit?

1) zaregistrujte se ZDE, registrovat se můžete pod jakýmkoliv nickem, jde o Vaše soukromí a to my naprosto a bez výhrad respektujeme, můžete tedy vystupovat zcela anonymně.

2) projekt si nejprve můžete vyzkoušet, tak, že si objednáte 1.fázi, ta je ZDARMA.

3) pokud se po absolvování zkušebních sedmi dnů rozhodnete pokračovat, můžete si objednat další fáze ZDE, podle toho v jaké fázi kojení jste (fáze jsou odstupňovány podle potřeby živin a energie v jednotlivých fázích období po porodu, 2. fáze je šestinedělí, a pak dále až do půl roku po porodu, kdy je pravděpodobné, že budete plně kojit).

Sleva:

1) Zaváděcí sleva ve výši 20% pokud si koupíte některou fázi do 11.5.2015.

2) Sleva je i za nákup více fází zároveň.

Moc se na Vás těšíme.

Tým Nutriční ordinace

 

 

Autor článku

Mgr. Martina Vrbická
Obrázek uživatele Mgr. Martina Vrbická

Na tomto webu tvořím jídelníčky, články a diskuze a jsem tu pro Váspomoci Vám se zdravým jídelníčkem, a pro Vaše dotazy a podporu v nesnázích.

Ve své práci a při tvoření jídelníčků kladu hlavní důraz na používání běžně dostupných potravin, ne nějakých výživových doplňků.