Léto v kondici

Léto je přímo jako stvořené pro redukci kilogramů, vylepšení jídelníčku a udržení se v kondici.
Vždyť kdy jindy se právě dozrávající ovoce a zelenina nabízí na náš každodenní zdravý talíř. 
Pojďte s námi vyzkoušet 30-denní program hubnutí s mnoha svěžími letními recepty.
BEZ HLADOVĚNÍ A ZÁZRAČNÝCH PILULEK.

Pojďte své stravování v průběhu prázdnin změnit, můžete to udělat právě TEĎ.

Pro koho je princip určen?

Pokud máte nějaké to kilo navíc a chcete s tím konečně začít něco dělat nebo se během léta dostat do kondice, je tento princip právě pro Vás.
Změňte svůj jídelníček a návyky. Shoďte kila díky malým změnám jídelníčku

Nechte tvorbu a počítání jídelníčků na nás. Kdo by ses během dovolené nebo letního horka počítal ještě s jídelníčky.To uděláme rádi za Vás. Dostanete 30 KONKRÉTNÍCH jídelníčků, nic nemusíte počítat.

Tento stravovací princip je sestaven na 30 dnů. Máte zde k dispozici 3 dny na vyzkoušení ZDARMA.

Jak náš princip funguje?

Jednoduše. Hrajeme si s množstvím přijaté energie. A děláme to tak, abychom tělo oklamali, aby si myslelo, že dostává stále to, co má. Tak ve dnech, kdy fakticky přijímá energie méně, si musí sahat do vlastních zásob, aniž by zpomalovalo metabolismus. A o to nám jde.
Pamatujte ale, že správná strava tvoří 70% úspěchu při shazování nadbytečných kilogramů, ale kdy jindy než v létě je to hračka - sportovat můžete kdykoli.

A jak dál?

První krok je na Vás. Stačí pokud využijete našich jídelníčků. Nemusíte si nic sestavovat a počítat sami. Pojďte vyzkoušet jídelníčky ZDARMA a uvidíte, že si lehké a rychlé recepty zamilujete, navíc vše z běžných potravin.
Vyzkoušejte si jídelníčky ZDARMA - ZDE

Nejste v tom sami

Chceme, aby pro Vás byla úprava jídelníčku příjemná a dodala Vám energii, proto se nebojte nás kontaktovat s případnými dotazy a problémy. Máme pro Vás připravené velké množství článků a podpor, můžete s námi diskutovat na různá témata v On-line Kavárně.

Odměna Vás nemine

Kdo úspěšně ukončí stravovací princip LÉTO V KONDICI a podělí se s námi o svůj úspěch na emailu: info@nutricniordinace.cz, dostane SLEVU 50% na další stravovací princip, který si u nás zakoupí.

Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.

Budeme se na Vás a Vaše výsledky moc těšit.

Tým Nutriční ordinace