Jarní hubnutí

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet tento stravovací princip, máte před sebou 5 dní Jarního hubnutí zdarma, k vyzkoušení.  Za těchto 5...
Zdarma

Jaro je ideálním obdobím, kdy můžete začít pracovat na své postavě a vylepšení jídelníčku.
Pojďte s námi vyzkoušet 30-denní program hubnutí.
BEZ HLADOVĚNÍ A ZÁZRAČNÝCH PILULEK.

Pojďte své stravování změnit, můžete to udělat právě TEĎ.

Program je doplněn také o tipy na očistu a detoxikaci Vašeho těla.

Pro koho je princip určen?

Pokud máte nějaké to kilo ze zimy navíc, cítíte se unavení, zpomalení nebo trpíte-li bezdůvodným smutkem a emocionálními výkyvy. Je tento princip právě pro Vás.
Změňte svůj jídelníček a návyky. Shoďte kila díky malým změnám jídelníčku. Za měsíc Vaše postava nádherně prokoukne a Vy díky vhodným potravinám překonáte i jarní únavu!
Během jara se tělo samo přirozeně čistí, proto je to pro vás ideální příležitost jak zhubnout.
Pokud máte dost svých povinností a koníčků a nemáte čas na tvorbu jídelníčků je stravovací princip Jarní hubnutí přesně pro Vás. Dostanete 30 KONKRÉTNÍCH jídelníčků, nic nemusíte počítat.

Tento stravovací princip je sestaven na 30 dnů. Máte zde k dispozici 5 dnů na vyzkoušení ZDARMA.

Jak náš princip funguje?

Jednoduše. Hrajeme si s množstvím přijaté energie. A děláme to tak, abychom tělo oklamali, aby si myslelo, že dostává stále to, co má. Tak ve dnech, kdy fakticky přijímá energie méně, si musí sahat do vlastních zásob, aniž by zpomalovalo metabolismus. A o to nám jde. Začneme likvidovat to, co nám zůstalo po zimě. A protože je to něco, na co si tělo ještě nezvyklo, půjde to dobře. Pamatujte ale, že správná strava tvoří 70% úspěchu při shazování nadbytečných kilogramů.
Je vhodné doplnit jídelníček ještě pohybem.

A jak dál?

První krok je na Vás. Stačí pokud využijete našich jídelníčků. Nemusíte si nic sestavovat a počítat sami.
Vyzkoušejte si jídelníčky ZDARMA - ZDE.

Nejste v tom sami

Chceme, aby pro Vás byla úprava jídelníčku příjemná a dodala Vám energii, proto se nebojte nás kontaktovat s případnými dotazy a problémy. Máme pro Vás připravené velké množství článků a podpor, můžete s námi diskutovat na různá témata v On-line Kavárně.

Odměna Vás nemine

Kdo úspěšně ukončí stravovací princip Jarní hubnutí a podělí se s námi o svůj úspěch na emailu: info@nutricniordinace.cz, dostane SLEVU 50% na další stravovací princip, který si u nás zakoupí.

Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.

 

Budeme se na Vás a Vaše výsledky moc těšit.

Tým Nutriční ordinace