Projekt Sacharidové vlny 2017 - leden

Chcete začít s Projektem "Sacharidové vlny 2017 - LEDEN", ale nevíte jak na to? Zapojit se můžete kdykoli.
Už jste v pondělí 2.1.2017 začala/začal? Máte nějaké nejasnosti?
Jaké máte s jídelníčky zkušenosti? Daří se Vám?

Přijďte si s námi o tom popovídat níže - 6.1.2017 od 20 hodin a 7.1.2017 od 20 hodin

Příspěvky můžete vkládat kdykoliv.

Budeme se na Vás těšit.

Váš tým Nutriční ordinace

Zdravím všechny zájemce o Projekt Sacharidových vln. 

Několik z nás dnes s Projektem začalo. Zde máte prostor se na cokoliv, kdykoliv zeptat.

Těšíme se na vás.

Online zde budeme 6. a 7.1.2017 od 20 hodin

Zdravím všechny příznivce a spoluúčastníky projektu sacharidové vlny 2017. Jelikož jsem během těhotenství a po porodu přibrala "pár" kil, myslím si, že je na čase se do tohoto projektu zapojit také. Během posledních 3 let jsem přišla do styku z mnoha lidmi, kteří tuto "dietku" vyzkoušeli, a výsledek u nich byl neuvěřitelný! Celý život jsem zastáncem zdravého stravování a cvičení, ale během těhotenství jsem si pořádně "dopřávala" což se na mě dost podepsalo. Jsem si jistá, že díky tomuto projektu půjdu na původní váhu - což je můj cíl - aspoň pro začátek - a když se bude dařit, tak i níže. Smile Jsme "teprve" u druhého dne a vůbec nestrádám hlady, což je super, čekala jsem, že to bude horší. Jídelníček je suprově sestaven a už se moc těším na první výsledky Biggrin Moji velkou oporou a příkladem je má sestra, která, i přes její těhotenství, se do projektu zapojila také a tak tedy píši: hurá do toho, výsledek bude ohromující!!!! 

Děkuji Šári a držím pěsti.

Zvláštní je, že 2.den pro mě byl obtížnější než 3. den a to jsme 3.den se sacharidama ještě níže než včera.

Zítra už bude i chleba.

Taky jsem si všimla, jak si každé "dobré jídlo" vychutnávám. V dietě se zvyšuje tzv. "mezní užitek". Když si totiž můžeš dát co chceš, ani si to tak nevychutnáš. Zatímco když můžeš jen někdy a jen něco, tak si to sakra dobře vychutnáš.

Hodně sil přeji

Tak s tím vychutnáváním to mám také tak. Smile Jinak musím říci, že se cítím skvěle. Zítra zase kardio a psychická příprava na sobotu - ta bude krutá.  :-D Těším se na další vlnu od pondělí :-) 

Děkuji za komentáře a spoluúčast.

Přijďte si dnes večer vyzvednout malou odměnu.