CHCI PŘIBRAT

Za tyto 3 testovací dny si vyzkoušíte, v čem princip CHCI PŘIBRAT spočívá.  Poslední den už pocítíte změny. Za tyto 3 dny se...
Zdarma

Zdá se Vám, že přibrat na váze není nic tak těžkého?
Právě naopak! Zdravé přibírání je často ještě náročnější než hubnutí. 

Pojďte s námi změnit své stravování a ZDRAVĚ PŘIBRAT pomocí běžných potravin. Můžete to udělat právě TEĎ.

Pro koho je princip určen?

Pokud chcete ZDRAVĚ PŘIBRAT KILOGRAMY a naučit se zdravě a pravidelně jíst, je tento princip právě pro Vás.
Změňte svůj jídelníček a návyky. 

Nechte tvorbu a počítání jídelníčků na nás, my to uděláme rádi za Vás. Dostanete 30 KONKRÉTNÍCH jídelníčků, nic nemusíte počítat.

Tento stravovací princip je sestaven na 30 dnů. Máte zde k dispozici 3 dny na vyzkoušení ZDARMA.

Jak náš princip funguje?

Jednoduše. Při zdravém přibírání hmotnosti je důležitá hlavně kvalita jídla a dostatečné množství energie a jednotlivých živin. 
Pamatujte ale, že bez pohybu to nepůjde.

A jak dál?

První krok je na Vás. Stačí pokud využijete našich jídelníčků. Nemusíte si nic sestavovat a počítat sami. Pojďte vyzkoušet jídelníčky ZDARMA a uvidíte, že si lehké a rychlé recepty zamilujete, navíc vše z běžných potravin.
Vyzkoušejte si jídelníčky ZDARMA - ZDE

Nejste v tom sami

Chceme, aby pro Vás byla úprava jídelníčku příjemná a dodala Vám energii, proto se nebojte nás kontaktovat s případnými dotazy a problémy. Máme pro Vás připravené velké množství článků a podpor, můžete s námi diskutovat na různá témata v On-line Kavárně.

Odměna Vás nemine

Kdo úspěšně ukončí stravovací princip CHCI PŘIBRAT a podělí se s námi o svůj úspěch na emailu: info@nutricniordinace.cz, dostane SLEVU 50% na další stravovací princip, který si u nás zakoupí.

Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.

Budeme se na Vás a Vaše výsledky moc těšit.

Tým Nutriční ordinace