Ambulance

Chcete trvale zhubnout a nedaří se Vám to? Nebo byste rádi změnili svůj životní styl?

Ať je Váš důvod jakýkoliv, vždy zde najdete něco přínosného pro Vás i Vaše blízké.

V sekci AMBULANCE najdete všechny potřebné informace, které Vám pomohou orientovat se ve světě zdravé výživy, najdete zde různé stravovací principy, projekty, diskuse. V oboru výživového poradenství máme dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů. Našim cílem je nabídnout Vám takové služby, které nenajdete nikde jinde a které Vám pomohou na cestě k trvalé změně Vašeho životního stylu.

Tato sekce je primárně určena každému, kdo dlouhodobě neužívá léky, není mu diagnostikováné některé z těchto onemocnění (diabetes mellitus, Crohnova choroba, chronická jaterní a ledvinová onemocnění, nedávno prodělaný infart myokardu, závažné poruchy srdečního rytmu, vysoký krevní tlak, dna, poruchy příjmu potravy) a není pod trvalým lékařským dohledem.

Pokud Vám přece jen byla některá z těchto chorob diagnostikována, nevěšte hlavu a přejděte do sekce POHOTOVOST nebo JIP. Pro nás nejste nemocní, nýbrž spadáte do některé „specifické zájmové skupiny“, kterým doporučujeme osobní péči a individuální přístup.

 

Pokud si nebudete něčím jisti, nebo budete potřebovat naši asistenci nebo pouze radu, neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 608 183 123 nebo mailem: info@bodyclinic.cz