REFERENCE

Zhubla jsem 4 kila na 45 dní

Dieta se mi moc líbila v tom, že jsem měla přesně to, co mám jíst, kolik toho mám jíst a bylo to skvělé. Zhubla jsem asi 4 kg za 45 dní. Nemám ale ráda maso a tak bych raději přivítala zeleninu i v poledne. Nevím ale, jestli to u těchto vln jde. Ráda bych asi o prázdninách zase pokračovala.

Úbytek váhy: 4 kila na 45 dní

                                           Zuzana R, Opava

Sacharidové vlny

Dobrý den, sacharidové vlny držím už od začátku(myslím, že to bylo někdy od půlky února). První měsíc jsem zhubla 3 kila a dál to pokračuje až doteď. Opravdu to funguje. Obleču oblečení, které mi už dlouho leželo v šuplíku. Asi po prvním měsíci jsem trošku zápasila s únavou, ale srovnalo se to. Snad vydržím až do konce.

                                                                                                                     Petra Z, Praha

Nutriční terapie - cesta k lepšímu životu

Dobrý den,
před tím, než jsem využila Vašich služeb, jsem se nedonutila pravidlně jíst, takže jsem jedla 1x denně a pak večer vyluxovala ledničku. Pila jsem lahodné coca-coly, kofoly a slazené vody.

Stačilo sestavené jídelníčku, trochu pevné vůle a času na nákup a vše se k lepšímu obrátilo.Samozdřejmě díky Vašim službám, diskuzi na netu apod.
Nejenom, že jsem neměla hlad ( toho jsem se bála nejvíce), ale cítíla jsem se lehčí, plná energie.Jídelníček je velice pestrý, nic mi nechybělo a dnes jsem velice ráda za úbytek 5kg, který si držím i nadále.

Nikdy bych nevěřila, jak si budu vychutnávat obyč.vodu s citrónem.
Do práce to mám z baráku nedaleko, místo ježdění auta jsem začla chodit pěšky.

Nutriční ordinace mě prostě nastartovala k lepšímu životu, takže děkuji moc.

                                                                                                                             Dana Kudrnáčová, 

Sacharidové vlny - 11 - 12 kg bez hladovění a větší námahy

Dobrý den,

jmenuji se Lenka a je mi 39 let, mám dvě děti (7 a 9 let).
Zhruba před rokem mi zavolala Pavla s dotazem, jestli chci ještě stále zhubnout? Samozřejmně že ano, tak jsem si přidala do skupiny lidí a společně jsme začali podle předepsaného jídelníčku hubnout.

Můj cíl byl zhubnout cca 10 kg za 100 dní. Nastala změna jídelníčku, pravidelnost a překvapivě pro mne i větší porce :o). Po krátké době jsem sama poznala, že když budu mít jídelníček správně sestaven (hodně zeleniny, bílkoviny a přiměřeně příloh), tak je porce dostatečně velká tak, že jsem často měla problém  ji  vůbec sníst :o).

A co pro mne byl největší problém před změnou jídelníčku? Samozřejmně chutě na sladké! Jakmile jsem měla ale vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků, chutě na sladké se najednou někam vytratili. Fakt to funguje!!!

Přidat trochu více pohybu než sedět jen na gauči a shazování přebytečných kil jde pak vlastně samo.

Za dobu dodržování jídelníčku jsem zhubla cca 11-12 kg bez hladovění a větší námahy! 

Nutriční ordinace je naprosto super a rozhodně ji doporučuji všem! Po roce jsou stránky mnohem širší, jídelníčky sestaveny pro různé potřeby lidí (těhotné, kojící, noční směny,....) a tak si  opravdu každý vybere jídelníček na míru :o))).

 

                                                                                                                           Lenka Hemelíková, 

 

 

 

Podělte se s námi o Vaše úspěchy i VY. Stačí kliknout ZDE.