Projekt - Sacharidové vlny 2017 leden - UKONČEN

Někteří z vás tento Projekt loni úspěšně absolvovali, tak vědí o čem to je. 

Určen je všem, kdo na to hubnutí nechtějí být sami. Více informací o stravovacím principu, který v Projektu používáme najdete v sekci Stravovací principy - Sacharidové vlny.
Zde se dočtete vše, co Vás jistě bude zajímat. Pozorně si pročtěte celý obsah principu a popis jednotlivých fází. 

Velký důraz klademe na Vaše zdraví, tak bychom byli rádi, kdybyste si pročetli také indikace a kontraindikace. 

Další informace k organizaci Projektu níže. 

Jak se do Projektu přihlásit?

1) zaregistrujte se ZDE, registrovat se můžete pod jakýmkoliv nickem, jde o Vaše soukromí a to my naprosto a bez výhrad respektujeme, můžete tedy vystupovat zcela anonymně

2) projekt si nejprve můžete vyzkoušet, tak, že si objednáte 1.fázi, ta je ZDARMA, do poznámky uveďte "Projekt SV"

3) pokud se po absolvování zkušebního týdne rozhodnete pokračovat, můžete si objednat 2.fázi, do poznámky uveďte "Projekt SV"

4) po ukončení 2.fáze se rozhodnete, že chcete pokračovat dále, tak si objednáte 3.fázi, do poznámky nezapomeňte uvést "Projekt SV"

5) stejným způsobem si můžete zakoupit postupně všechny fáze Projektu Sacharidových vln

6) Máte možnost zakoupit si Komplet Sacharidových vln (všechny fáze) cena je nižší, než pokud budete kupovat jednotlivé fáze postupně.

ONLINE CHAT K PROJEKTU:

1) od pátek 6.1.2017 ve 20 hodin ONLINE kavárně bude diskuze, kde budu odpovídat na Vaše dotazy

2) další chat v sobotu 7.1.2017 ve 20 hodin ONLINE kavárně bude diskuze, kde budu odpovídat znovu na Vaše dotazy

Sleva:

1) Sleva ve výši 20% pro členy, kteří absolvovali Projekt v roce 2013, 2014, 2015, v poznámce uveďte své jméno a rok kdy jste se zúčastnili, abychom Vám slevu mohly dát.

2) Pokud si koupíte všechny fáze najednou (Komplet Sacharidových vln), budou vám výše uvedené slevy také poskytnuty. Takže budete mít slevu za Komplet plus slevu ad 1).

Komentáře

Zdravím všechny příznivce a spoluúčastníky projektu sacharidové vlny 2017. Jelikož jsem během těhotenství a po porodu přibrala "pár" kil, myslím si, že je na čase se do tohoto projektu zapojit také. Během posledních 3 let jsem přišla do styku z mnoha lidmi, kteří tuto "dietku" vyzkoušeli, a výsledek u nich byl neuvěřitelný! Celý život jsem zastáncem zdravého stravování a cvičení, ale během těhotenství jsem si pořádně "dopřávala" což se na mě dost podepsalo. Jsem si jistá, že díky tomuto projektu půjdu na původní váhu - což je můj cíl - aspoň pro začátek - a když se bude dařit, tak i níže.  Jsme "teprve" u třetího dne a vůbec nestrádám hlady, což je super, čekala jsem, že to bude horší. Jídelníček je suprově sestaven a už se moc těším na první výsledky  Moji velkou oporou a příkladem je má sestra, která, i přes její těhotenství, se do projektu zapojila také a tak tedy píši: hurá do toho, výsledek bude ohromující!!!! 

Děkuji za komentáře a spoluúčast.

Přijďte si dnes večer vyzvednout malou odměnu.

2.týden začínáme 7.dnem, protože neděli jsme měli volnou. Dnešní nízké množství sacharidů se nám bude po volném dni dobře zvládat.

Hodně zdaru všem

PS: sledujte web, jistě bude zase vypsána odměna.

No jak komu se to bude dobře zvládat, já mám dnes teda furt hlad. Asi je to po tom "prasečím" dnu včera BiggrinBiggrin Ráno jsem si byla zacvičit a už se moc těším na zítřejší snídani. Biggrin chlebííík Biggrin Moc se těším na odměnu! Středa a čtvrtek budou dost krutéééé!!!!

Zdravím všechny příznivce, kteří si přišli pro odměnu.

2 dcl mléka a do něho rozmixovat 1/2 banánu. Kdo nemá banán může jiné ovoce dle chuti. Kdo nemá ovoce, může si tam rozmixovat 2 kávové lžičky kakaa.

Dobrou chuť

 

Řečeno ústy Járy Cimrmana ..."na pokraji smrti hladem,na pokraji smrti vysílením,ale stálo to za to!"

A toto se s výletem na Kokořín fakt rovnat nedá wink

yes

 

Dnes máme poslední den druhého týdne. Zítra následuje volný den, což si všichni jistě užijeme. Já už přesně vím, co budu mít k jídlu.

Pokud mám shrnout celé 2 týdny, tak Tomáš má dole 5 kg. Šárka uprostřed týdne psala, že má dole 3 kg, Martin,který to nedrží striktně také 5 kg. O ostatních nemám info. Já se budu vážit zítra ráno. Šári Ty se taky zvaž ráno, myslím, že to budou -4 kg.

Všem přeji hezkou "volnou" neděli a mnoho zdaru v dalším týdnu.

Pavla

PS: už nyní vím, že na jarní Projekt Sacharidových vln 2017 jídelníčky předělám. Tento projekt začne v dubnu 2017 a bude trvat 100 dnů. Už ted se těším.

Autor článku

Pavla Brokešová
Obrázek uživatele Pavla Brokešová